Skip to content
Ellekildevej 16, Thurø, 5700 Svendborg 12.717.000 kr. 76.150 kr/㎡ Ejer Udgifter: 9.229 kr/mdr Villa Energimærke: E Størrelse: 167 ㎡ Grund: 1947 ㎡ Antal værelser: 4 Opført i: 1973 Sidste tilstandrapport er fra: fejl check den her
Majvænget 8, Tåsinge, 5700 Svendborg 1.195.000 kr. 9.264 kr/㎡ Ejer Udgifter: 1.502 kr/mdr Villa Energimærke: C Størrelse: 129 ㎡ Grund: 700 ㎡ Antal værelser: 5 Opført i: 1968 Sidste tilstandrapport er fra: fejl check den her
Højensvej 155, Egense, 5700 Svendborg 895.000 kr. ukendt pris/kvm Ejer Udgifter: 587 kr/mdr Helårsgrund Energimærke: ukendt Størrelse: ㎡ Grund: 1129 ㎡ Antal værelser: Opført i: Sidste tilstandrapport er fra: fejl check den her
Højensvej 157, Egense, 5700 Svendborg 895.000 kr. ukendt pris/kvm Ejer Udgifter: 587 kr/mdr Helårsgrund Energimærke: ukendt Størrelse: ㎡ Grund: 902 ㎡ Antal værelser: Opført i: Sidste tilstandrapport er fra: fejl check den her
Egense Stationsvej 1B, Egense, 5700 Svendborg 895.000 kr. ukendt pris/kvm Ejer Udgifter: 587 kr/mdr Helårsgrund Energimærke: ukendt Størrelse: ㎡ Grund: 1099 ㎡ Antal værelser: Opført i: Sidste tilstandrapport er fra: fejl check den her
Egense Stationsvej 1C, Egense, 5700 Svendborg 895.000 kr. ukendt pris/kvm Ejer Udgifter: 587 kr/mdr Helårsgrund Energimærke: ukendt Størrelse: ㎡ Grund: 1033 ㎡ Antal værelser: Opført i: Sidste tilstandrapport er fra: fejl check den her
Kobberbæksvej 7, 5700 Svendborg 2.995.000 kr. 20.101 kr/㎡ Ejer Udgifter: 2.242 kr/mdr Villa Energimærke: B Størrelse: 149 ㎡ Grund: 757 ㎡ Antal værelser: 5 Opført i: 1939 Sidste tilstandrapport er fra: fejl check den her
Thorseng 41, Tåsinge, 5700 Svendborg 2.695.000 kr. 16.636 kr/㎡ Ejer Udgifter: 2.783 kr/mdr Villa Energimærke: D Størrelse: 162 ㎡ Grund: 700 ㎡ Antal værelser: 4 Opført i: 1973 Sidste tilstandrapport er fra: fejl check den her
Rantzausmindevej 224, 5700 Svendborg 5.895.000 kr. 35.727 kr/㎡ Ejer Udgifter: 4.575 kr/mdr Villa Energimærke: A2010 Størrelse: 165 ㎡ Grund: 625 ㎡ Antal værelser: 4 Opført i: 1976 Sidste tilstandrapport er fra: fejl check den her
Dyreborgvej 75, 5600 Faaborg 5.495.000 kr. 35.915 kr/㎡ Ejer Udgifter: 3.218 kr/mdr Villa Energimærke: A2010 Størrelse: 153 ㎡ Grund: 1340 ㎡ Antal værelser: 6 Opført i: 2008 Sidste tilstandrapport er fra: fejl check den her
Egsgyden 32, Horne, 5600 Faaborg 3.695.000 kr. 6.945 kr/㎡ Ejer Udgifter: 2.816 kr/mdr Villa/Fritidsbolig Energimærke: D Størrelse: 532 ㎡ Grund: 2991 ㎡ Antal værelser: 13 Opført i: 1897 Sidste tilstandrapport er fra: fejl check den her
Kystmarken 32, 5500 Middelfart 7.695.000 kr. 37.354 kr/㎡ Ejer Udgifter: 4.483 kr/mdr Villa Energimærke: A2015 Størrelse: 206 ㎡ Grund: 1002 ㎡ Antal værelser: 7 Opført i: 2024 Sidste tilstandrapport er fra: fejl check den her
End of content
No more pages to load
Navigation til indlæg